Великдень по Гуцульські
Вартість: 1795 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
1795 грн
Запрошуємо Вас зустріти найбільше християнське свято в Карпатах та побачити давні пасхальні традиції!
План туру: 1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) –Верховина (поселення в гуцулів о 19:30).
2 день: Верховина (Свята літургія (02:00-08:00) та обряд освячення пасок біля церкви Успіння Богородиці (08:00), Великодня трапеза) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая) – Верхній Ясенів (обід) – Криворівня (огляд хати-ґражди та церкви) – Верховина (Гуцульська забава, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатських панорам) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Манява (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:30).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 23:30.
Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).
– святкування Воскресіння Христове в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції; – знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів; – найкращі страви гуцульської кухні; – найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї; – ну і звичайно веселощі, розваги та інші види відпочинку.
Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото типових садиб можна побачити тут
Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це – чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.
Одне з найбільш-відвідуваних туристичних місць в Західній Україні. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1611р.), поруч з дивом природи манявським водоспадом (17 мерів). В Маняві у XVII ст. маляр Йов Конзелевич створив т.з. Богородчанський іконостас, який дивом вцілів і знаходиться зараз у Львові в Національному музеї. Деякі джерела стверджують, що в Манявському скиті похований гетьман України Іван Виговський.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування та Гуцульська Забава.
– церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери – 50 грн., студенти – 15 грн., діти – 10 грн.; – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 40 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.; – музей писанки: загальний – 25 грн., студентський і пенсійний – 15 грн., учнівський – 10 грн.; – екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 25 грн.; – музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський – 25 грн, учнівський – 20 грн; – музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський – 25 грн, учнівський – 20 грн; – музей “Гуцульська ґражда”: загальний і пенсійний – 30 грн., студентський – 20 грн., діти – 10 грн; – підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний – 120 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 85 грн.
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок. Обід в 1-й день – відбувається в м. Коломия і складається із пісних страв. Вартість 110 грн. Вечеря у 1-й день – відбувається в садибах після поселення і складається із страв гуцульської кухні: кулеша з грибами, деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 90 грн./особа. Сніданок у 2-й день – відбувається після Святої літургії і складається із страв із великонного кошика: паска, писанки, ковбаса, солонина, будз (сир), будженина, сіль, хрін, … Вартість 120 грн./особа. Обід в 2-й день – відбувається в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), гуцульські голубці, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 100 грн./особа. Вечеря у 2-й день – у садибах і складається з страв гуцульської кухні: грибна юшка, бануш з бринзою, хліб, чай із запашних цілющих карпатських трав. Вартість 80 грн./особа. Сніданок у 3-й день – в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 70 грн./особа. Обід в 3-й день – відбувається в ресторані-колибі “Гражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ український, картопля відварна з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість обіду 100 грн./особа.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА! Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: – страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, … – співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”; – майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка; – гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати; – посвята в гуцули; – і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику. Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 165 грн. Вартість участі в забаві без вечері – 75 грн. Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.