Український слід в Польщі та Словаччині
Вартість: 2695 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
2695 грн
Перемишль, Красічин, Млини, музей Е.Воргола, Бардіїв, Свидник, Пряшів, Кошиці, словацькі термали і вина
План туру:
1 день: виїзд зі Львова (04:00) – Краковець-Korczowa (перетин кордону) – Młyny “Млини” (могила Мих. Вербицького) – Chotyniec “Хотинець” (огляд церкви) – Przemyśl “Перемишль” (екскурсія містом і обід) – Krasiczyn “Красічин” (огляд замку і парку) – Sanok “Сянік” (прогулянка центром міста) – Dukla “Дукля” / Svidník “Свидник” (поселення, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Bodružal “Бодруджаль” (огляд церкви) – Medzilaborce “Меджилабірці” (музей сучасного мистецтва Е.Воргола) – Svidník “Свидник” (огляд Музею українсько-руської культури і обід) – Bardejov “Бардіїв” (прогулянка історичним центром) – Prešov “Пряшів” (прогулянка історичним центром) – Prešov “Пряшів” / Košice “Кошиці” (поселення, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Košice “Кошиці” (прогулянка містом) – Kaluža “Калужа” (купання в термальних басейнах Thermal ŠIRAVA SPA RESORT і обід) – Orechová “Орехова” (дегустація вин) – Vyšné Nemecké “Вишнє Німецьке” (перетин кордону) – Львів (повернення о 03:00-07:30).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 08:30.
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).
Проживання:
1-ша ніч: відбувається у готелях міст Dukla “Дукля” / Svidník “Свидник” (Польща/Словаччина), номери 2-3-х місні з вигодами. 2-га ніч: відбувається у готелях міст Prešov “Пряшів” / Košice “Кошиці” (Словаччина), номери 2-3-х місні з вигодами.
Технічна інформація щодо туру в Польщу-Словаччину:
1. Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. 2. Просимо туристів, що мають власну страхівку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування. 3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка. 4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів. 5. Під час планування туру закладено в середньому 4 години для проходження українсько-польського кордону. Якщо кордон перейдеться швидше, то в програмі можливі бонуси, якщо довше, то буде скорочено час перебування у Сяноку. 6. Увага! До мандрівки допускаються наступні категорії осіб: – пройшли повний курс вакцинації, і минуло 14 днів після отримання останньої дози вакцини (рахуючи від дня, наступного за днем щеплення), а проходження вакцинації підтверджено цифровим сертифікатом COVID ЄС (засвідчений відповідним цифровим QR-кодом ЄС) або іншим документом польською або англійською мовою, що підтверджує щеплення вакциною, дозволеною в Європейському Союзі (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson); – є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, щеплених проти COVID-19.
У цьому русинському селі на пагорбі серед села підноситься найдавніша дерев’яна споруда Словаччини – лемківська греко-католицька церква Святого Миколая (1658р.), яка занесена в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.
Неподалік від цього містечка у лемківському селі Микова народилися батьки всесвітньовідомої культової особистості, одного із засновників поп-арту Енді Воргола (Андрія Варголи), який був русином-українцем. У Лаборцях діє Музей сучасного мистецтва ім. Е.Воргола, в якому є декілька його оригінальних картин, сорочка в якій його хрестили у греко-католицькій церкві, шкіряна куртка та улюблені окуляри Енді. Воргол за життя став легендою, входить в 10 найдорожчих художників світу та заслуговує, щоб приїхати і ознайомитися з місцями, з якого походить його рід.
Довкола карпатського містечка розташовані кількадесят українсько-руських сіл, а в самому місті знаходиться один із найкращих музеїв української культури за межами сучасної України – Музей українсько-руської культури у Свиднику. Надзвичайно цікавою є культурно-історична експозиція, де показані одяг, ремесла, народне мистецтво українців Словаччини. Етнографічна експозиція під відкритим небом (скансен) розташована в дуже мальовничому місці, на площі 11 гектарів зібрані майже 50 пам’яток народного будівництва, окрасою яких є дерев’яна греко-католицька церква св. Параскеви (1766р.) лемківського типу із села Нова Полянка.
Казкове і компактне місто оточене Низькими Бескидами, за свою архітектуру було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Коли оглядаєш його, то здається, що час зупинився у XV столітті, на яке припав його розквіт. Історичний центр оточений міськими мурами, його центром є площа Ринок, на якій красуються базиліка святого Егідія (1464р.) та ратуша (1505р.), в якій поєднана пізньогодична форма із ранньоренесансними компонентами.
Хоча Пряшів не є на українській етнографічній території, але за свою історію неодноразово ставав її адміністративним, освітнім та культурним центром. В місті окрім чудових кам’яниць на Головній вулиці, можна оглянути один із найстаріших та найгарніших храмів Словаччини – готичний костел св. Миколая (1347р.), цікавими для українців є також греко-католицький собор св. Іоана Хрестителя (ХІV ст.), православна церква св. Олександра Невського (1946р.) та театр Олександра Духновича.
Друге за величиною місто Словаччини, одне із найгарніших міст Європи, окрасою якого є головна і найвизначніша споруда міста готичний Собор св. Єлизавети (1380р.) – це найбільший храм Словаччини, в якому поховані Ілона Зріні та Ференц Ракоці ІІ. Викликають захоплення також Кошицький державний театр (1899р.), храм св. Михайла (ХIV ст.), вежа Урбана, палац Андраша, палац Чакі-Дежофі. Місто варте Вашої уваги, не дарма центральну історичну частину міста було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.
Один із найпопулярніших словацьких курортів Земплінська Ширава, яку ще називають Словацьким морем, утворилася в результаті створення водосховища на річці Лаборець біля підніжжя мальовничих вулканічних Вигорлатських гір. Саме тут знаходиться сучасний термальний комплекс “Thermal ŠIRAVA SPA RESORT ****”, в якому гаряча вода піднімається із геотермальної свердловини глибиною 940 метрів. У комплексі є 4 криті басейни і 4 відкриті басейни із водними і масажними струменями. Купанні в термальних басейнах звільняє від напруги та стресу, активізує кровообіг, та покращує настрій.
Територія східної Словаччини чудово підходить для вирощування винограду через свій достатньо теплий клімат та вулканічні породи Вигорлатських гір, які надають вину чудовий смак та неперевершений букет. Запрошуємо на дегустацію в “Pivnica Orechová”, яка з 1994 року на площі 54 гектари вирощує європейські сорти винограду та виробляє чудові білі та червоні вина. Під час дегустації можна буде оглянути винний підвал на глибині 6-12 метрів із двома підземними коридорами і фірмовим винним архівом.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
– проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, – проживання (2 ночі), – супровід гіда-екскурсовода, – екскурсійне обслуговування в музеях, – страхування на час подорожі.
– вхідні квитки в музеях, – харчування.
– замок у Перемишлі: загальний – 8 Zl, учні – 5 Zl; – замок у Красічині: загальний – 18 Zl, учні, студенти, пенсіонери – 12 Zl; – музей сучасного мистецтва ім. Е.Воргола: загальний – 4 Євро, діти, студенти, пенсіонери – 2 Євро; – культурно-історична експозиція музею української культури у Свиднику: загальний – 3 Євро, учні, студенти, пенсіонери – 1,5 Євро; – скансен у Свиднику: загальний – 3 Євро, учні, студенти, пенсіонери – 1,5 Євро; – термальні басейни “Thermal ŠIRAVA” у Калужа (3 години): загальний – 16 Євро, студенти, пенсіонери – 12 Євро, діти до 12 років – 8 Євро; – дегустація вин у “Pivnica Orechová” (6 видів вин): загальний – 10 Євро.
Сніданок у 1-й день – можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянки автобуса на українсько-польському кордоні. Обіди в 1-й день – у закладах громадського харчування Перемишля на власний смак і вибір. Вечеря у 1-й день – у готелі у м. Dukla-Svidník. Вартість – 14 Zl (5 Євро). Сніданок у 2-й день – у готелі у м. Dukla-Svidník. Вартість – 13 Zl (4 Євро). Обід у 2-й день – у закладах громадського харчування Свидника. Вартість – 5 Євро. Вечеря у 2-й день – у готелі у м. Prešov-Košice. Вартість – 5 Євро. Сніданок у 3-й день – у готелі у м. Prešov-Košice. Вартість – 4 Євро.. Обід у 3-й день – у закладах громадського харчування Михайлівців. Вартість – 7 Євро. Вечеря у 3-й день – можна купити продукти у супермаркетах Польщі або Словаччини, щоб перекусити під час стоянки автобуса на словацько-українському кордоні