Перлини Волині + тунель кохання
Вартість: 995 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
995 грн
Подорож до краю давніх храмів, фортець, лісів, озер, веселих і оригінальних людей
План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Берестечко-Пляшева (огляд Національного історико-меморіального заповідника “Поле Берестецької битви”) – Дубно (екскурсія по замку, місту та обід) – Тараканів (огляд форту) – Клевань (екскурсія тунелем кохання) – Луцьк (поселення в готель о 20:00).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Луцьк (екскурсія по місту, замку, музеях) – Колодяжне (огляд Літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки та обід) – Володимир-Волинський (екскурсія містом) – Зимне (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:30).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 23:30.
Проживання: готель «Кедем» у м. Луцьк, комфортні 2-, 3-місні номери зі зручностями у номері.
В цих місцях знаходиться Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестейської битви”, адже тут у 1651р. відбулася трагічна битва козаків під проводом Б.Хмельницького з польським коронним військом. На місці битви збудована ефектна церква-мавзолей святого Георгія (1914р.) а з сусіднього села перенесена дерев’яна церква святого Михайла (1650р.).
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).
У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
В цьому маленькому волинському селі провела велику частину свого життя найвизначніша українська поетеса Леся Українка. Шанувальників її творчості гостинно запрошує до себе Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки.
Місто відоме з 988 року, історична столиця Волині, зацікавлює найстарішою культовою спорудою Волині – Успенським собором (1160р.), величними оборонними земляними валами та іншими культовими спорудами.
Зимова резиденція володимирських князів манить до себе Святогірським Успенським оборонним монастирем, в якому зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.
Вартість вхідних квитків: – Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви”: загальний, пенсійний – 30 грн./особа,, студентський, учнівський – 15 грн./особа; – Дубненський замок: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 12 грн.; – Тараканівський форт: загальний, пенсійний, студентський, учнівський — 25 грн./особа; – Тунель кохання: загальний, пенсійний, студентський, учнівський — 5 грн./особа, діти до 12 років – безкоштовно. – Луцький замок: загальний, пенсійний – 40 грн./особа, студентський, учнівський – 30 грн./особа; – Музей волинської ікони: загальний, пенсійний – 40 грн./особа,, студентський, учнівський – 20 грн./особа; – Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки: загальний, пенсійний – 60 грн., студентський, учнівський – 30 грн.; – Монастир у Зимне: загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський –безкоштовно.
Харчування: Сніданок в Сб – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок. Обід в Сб – відбувається в ресторані “Візит” с. Панталія. Меню: салат зі свіжої капусти, борщ, картопля з відбивною, хліб, компот. Вартість 75 грн/особи. Вечеря в Сб – відбувається в кафе “Кармен” м. Клевань. Пропоноване меню: салат “Овочевий”, рис із рибою під сиром, млинці солодкі, хліб, чай. Вартість 70 грн./особа. Сніданок в Нд – відбувається в ресторані готелю “Кедем” м. Луцьк. Пропоноване меню: бутерброд з шинкою, бутерброд з сиром, млинець солодкий, чай. Вартість 65 грн./особа. Обід в Нд – відбуватиметься в кафе “Шелтер” с. Колодяжне. Пропоноване меню: салат “Овочевий”, зупа з фрикадельками, гречка із курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 75 грн/особи.