Долина нарцисів на Закарпатті
Вартість: 995 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
995 грн
За легендою в квітку нарцис перетворився красивий самозакоханий юнак, який понад усе любив милуватись своїм відображенням у плесі озера. Врешті-решт таке самолюбство розлютило богів і вони перетворили хлопця на квітку, але навіть після цього ніжний бутон хилився до води, намагаючись розгледіти своє відображення. І справді, нарцис є не менш гарним за легенду, що з ним пов’язана. А якщо така квітка не одна, а, припустимо, ціла долина, як можна проїхати мимо такої краси? Тому запрошуємо вас у Долину Нарцисів на Закарпатті.
План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – санаторій “Карпати” (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кіреші (огляд долини нарцисів) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 23:30).
УВАГА! У зв’язку із воєнним станом в Україні тур буде відбуватися за зміненим маршрутом: – у 1-й день екскурсія по замку “Паланок” буде замінено на панорамний огляд замку та екскурсію по місту; – у 2-й день не будемо оглядати водоспад Шипіт, щоб повернутися до Львова о 22:00 (до початку комендантської години).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотньому напрямку рекомендуємо брати після 24:00.
Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).
Долина нарцисів. Унікальність заповідного масиву «Долина нарцисів», що на Закарпатті, полягає в тому, що тут знаходиться найбільший у Європі осередок нарцису вузьколистого загальною площею зростання 85 га. І знаходиться долина на висоті всього-на-всього 180-200 м над р. м. В той же час популяція нарциса вузьколистого збереглася у значно менших розмірах в Альпах, гірських районах Румунії та деяких Балканських країнах на висотах аж 1100-2000 м над р. м. Походження цього унікального об’єкту вчені пов’язують із льодовиком, який, сповзаючи з гір мільйони років тому, захопив цілий пласт родючих порід з гірськими рослинами, серед яких були і нарциси. У 1980 році нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги України, а з 1992 року масив входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. «Долина нарцисів» має значну естетичну цінність. У період масового цвітіння (перша половина травня) галявина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів. Загалом у «Долині нарцисів» представлено 498 видів різних рослин, зокрема 15 видів квітів, які занесені до Червоної книги України, та 16 видів орхідей. Ваше вухо помилує спів 104 видів птахів. «Долина нарцисів» давно стала улюбленим об’єктом серед шанувальників природи, туристів, фотографів. Насолодитися неперевершеною красою приїжджають тисячі людей зі всієї України та із-за кордону. Запрошуємо і Вас у захоплюючу подорож, щоб відчути чарівний аромат Закарпаття.
Долина нарцисів.
Унікальність заповідного масиву «Долина нарцисів», що на Закарпатті, полягає в тому, що тут знаходиться найбільший у Європі осередок нарцису вузьколистого загальною площею зростання 85 га. І знаходиться долина на висоті всього-на-всього 180-200 м над р. м. В той же час популяція нарциса вузьколистого збереглася у значно менших розмірах в Альпах, гірських районах Румунії та деяких Балканських країнах на висотах аж 1100-2000 м над р. м. Походження цього унікального об’єкту вчені пов’язують із льодовиком, який, сповзаючи з гір мільйони років тому, захопив цілий пласт родючих порід з гірськими рослинами, серед яких були і нарциси. У 1980 році нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги України, а з 1992 року масив входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. «Долина нарцисів» має значну естетичну цінність. У період масового цвітіння (перша половина травня) галявина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів. Загалом у «Долині нарцисів» представлено 498 видів різних рослин, зокрема 15 видів квітів, які занесені до Червоної книги України, та 16 видів орхідей. Ваше вухо помилує спів 104 видів птахів. «Долина нарцисів» давно стала улюбленим об’єктом серед шанувальників природи, туристів, фотографів. Насолодитися неперевершеною красою приїжджають тисячі людей зі всієї України та із-за кордону. Запрошуємо і Вас у захоплюючу подорож, щоб відчути чарівний аромат Закарпаття.
Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні. Фото садиб можна побачити тут
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
це один з найцінніших воєнно-історичних пам’яток, унікальний зразок середньовічної фортифікаційної споруди Закарпаття. Замок розташований на горі вулканічного походження, висотою 68 метрів, збудований у 14 столітті для охорони торгових та військових шляхів. На сьогоднішній день в замку розміщений Мукачівський історичний музей.
Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Розслаблені і задоволені купанням, ми вирушаємо на дегустацію вина в Закарпатті. Для нас свої винні льохи відкривають всесвітньо відомі винороби брати Параски, лицарів Винного ордену святого Венцела і просто люди, які люблять свою праву. На вас чекає справжнє смачне вино, яке п’янить тіло і заспокоює душу. Врешті-решт хіба не цим славиться Закарпаття?
І перша наша зупинка – Долина нарцисів в с.Кіреші. Іншої такої долини просто не існує в світі і це не перебільшення! Навіть славнозвісні Альпи не можуть похизуватись таким великим скупчення вузьколистих нарцисів в одному місці. Адже долина нарцисів в Кірешах займає 85 га і до того ж розміщується в доступному місці, адже, щоб побачити чарівні квіти, не потрібно лізти високо в гори.
В період максимального цвітіння гігантське біло-жовте море п’янить своєю красою і ніжністю. Ти ступаєш у його ласкаві хвилі і тонкий різкуватий аромат наповнює груди і хочеться дихати, дихати. Так, мабуть, пахне тепла і сонячна весна. А промені сонця відображаються в жовтих серцевинках квітів, до яких хочеться доторкатися, милуватися химерною бездоганністю ліній і багатством відтінків.
Дорогою до Синевирської поляни зупиняємось на фотосесію на Міжгірському перевалі, звідки відкривається одна з найкрасивіших панорам карпатських хребтів. Відпочивайте, фотографуйте і насолоджуйтесь красою гір!
Говорячи про красу і неповторність Карпат, обов’язково згадуєш про озеро Синевир, з його тихим плеском води, густими молочними туманами, приємною прохолодою і монотонним шелестом смерекових лісів.
В такому місці час ніби уповільнюється, даючи змогу насолодитись кожною проведеною тут миттю. А ще озеро вабить своєю загадковістю та магнетизмом. Таємниця тут буквально висить у повітрі і манить, спокушає спробувати розгадати хоч один із секретів цього місця, оповитого серпанком карпатської роси.
Останнім нас порадує веселе журчання водоспаду Шипіт, що неподалік с. Пилипець. І як водиться в цих краях, водоспад розповідає нам про нерівне кохання Марічки та Іванка, яке закінчилось трагедією. Хтозна, чи правда це, чи вигадка. Слухайте, може вам вдасться почути тихий шепіт Марічки до свого Іванка.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
– проїзд комфортабельним автобусом, – проживання, – супровід гіда-екскурсовода, – екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, – страхування на час подорожі.
– харчування, – вхідні квитки в туристичні об’єкти, – дегустації.
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно; – Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
– палац Шенборна: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., учнівський – 20 грн.; – Мукачівський замок: загальний – 100 грн., пенсійний, студенстький – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.; – новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 220 грн., діти від 120 до 150 см. – 110 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.; – дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.; – долина нарцисів: загальний – 30 грн., студентський – 25 грн., школярі – 20 грн.; – озеро Синевир: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн; – водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 10 грн.
Сніданок 1-го дня: можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок. Обід 1-го дня: в кафе міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, боб-левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – 110 грн./особа. Вечеря 1-го дня: в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – 100 грн./особа. Сніданок 2-го дня: в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкенье (схоже на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – 60 грн./особа. Обід 2-го дня: у кафе “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м’ясом по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість – 120 грн./особа.