Кременець – Волинські Афіни
Вартість: 499 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
499 грн
Замок Бони, музей Словацького, Ботанічний сад, санна траса, центр міста, Єзуїтський колегіум
План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Кременець (підйом на замкову гору, огляд замку та панорами міста, екскурсія центром міста, Єзуїтський колегіум, Миколаївський собор, Богоявленівський монастир, костел, музей Юліуша Словацького, обід, Ботанічний сад, підйом на гору Воловиця і огляд панорами міста, катання на санкороликах на санній трасі) – Львів (повернення до 22:10).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 22:30.
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).
Колишній Кремінець, одне з найгарніших міст України, що притулилося до мальовничих Кременецьких гір, було і є осередком економічного, культурного та освітнього життя на півдні Волині. Завдяки діянням Єзуїтського колегіуму (1720-1773р.) та Вищої Волинської гімназії (1805-1819р.) Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Місто на березі Ірви запрошує всіх, щоб показати велику кількість природних та історичних пам’яток.
Над містом височить стрімка і неприступна гора Бона (397м), з мальовничими руїнами замку (XVІII-XVI ст.), збудованого з каменю пісковику. Фортеця була в минулому одною із найнеприступніших на Русі, її навіть не змогли взяти війська хана Батия. Від славного минулого до наших днів дійшли оборонні мури замку, надбрамна вежа та готична арка-заїзд. Із замкової гори відкривається один з найгарніших краєвидів на Тернопільщині із чудовою панорамою міста та довколишніми горами.
Центральна історична частина міста надзвичайно багата на цікаві пам’ятки. Серед них найбільш відомими є величні будівлі колегіуму ордену єзуїтів (1731-1743р.), збудованому за проектом видатного Паоло Фонтана в стилі пізнього бароко. Основною спорудою комплексу і найвищою в місті є костел св. Ігнатія Лойоли і Станіслава Костки, а зараз це собор Преображеня Господнього ПЦУ. Костел і келії комплексу Єзуїтської колегії вражають красою й вишуканістю і є видатною пам’яткою архітектури України.
Зачаровують туристів також ренесансний Миколаївський собор УПЦ МП (1636р.) із бароковою дзвіницею (XVІІI ст.) та каплицею (1539р.), які колись належали до францисканського монастиря. Цікавими до огляду є і Богоявленський жіночий монастир УПЦ МП (XVІІI ст.) із чернечими корпусами, збудовані в стилі пізнього бароко, костел св. Станіслава (1857р.).
На десерт можна оглянути унікальні з’єднані між собою барокові будинки-близнюки (XVIII ст.) та палац Кароліни Дзембовської (XVІІI ст.) у стилі класицизму.
На затишній бічній вуличці міста із чудовим виглядом на замкову гору знаходиться єдиний у світі музей класика польської літератури Юліуша Словацького. Саме в цьому відреставрованому і доглянутому двоповерховому будинку (XVIII ст.), збудованому в стилі провінційного класицизму він народився і провів свої дитячі роки. У пам’ять про цього видатного польського поета та драматурга тут в 2004 році було відкрито Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького. Він присвячений життю і творчості поета, має вісім тематичних залів з гарним інтер’єром та експозицією, і по праву вважається одним з найкращих музеїв на Тернопільщині.
Пам`ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, один з найбільших та найстаріших ботанічних садів України, що був закладений у 1754 році як аптечний сад Єзуїтського колегіуму. Зараз він займає площу 200 га, на ньому росте понад 2000 видів, підвидів та сортів рослин і має гарний ландшафт та рельєф з перепадом висот 150 метрів. Унікальність Кременецького ботанічного саду в тому, що він вдало поєднує велику колекцію рослин з цілого світу та самобутню флору Кременецьких гір.
З цієї невисокої гори відкривається найгарніша панорама Кременця, адже з неї видно і замкову гору з неприступною фортецею, єзуїтьський колегіум, а також ренесансний собор св. Миколая з бароковою дзвіницею. І це все на фоні мальовничих Кременецьких гір, тому всі хто піднімуться на Воловицю назавжди носитимуть приємний спогад про це місто у своєму серці.
У Кременець варто приїхати хоча би для того, щоб побачити єдину в країні дерев’яну санну трасу, адже місто недарма вважають колискою санного спорту України. Першу трасу почали будувати ще у 1930-х роках для розваги людей, а вже у 1970-х збудували професійну споруду, яка була і є олімпійською базою. Зараз це санна траса з довжиною 1157 метрів, перепадом висот 94 метри і 15 поворотів. Тут взимку відбуваються перегони з санного спорту, а влітку на санкороликах. На трасі зараз можуть покататися всі бажаючі, для початківців довжина траси 350 метрів, тому запрошуємо всіх відчайдухів покататися на санках влітку.
Увага! Під час дощу чи після нього (коли траса є мокрою) катання не відбувається.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.
Знижки для дітей: – Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі –безкоштовно; – Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 50 грн./особа.
Вартість вхідних квитків: – кременецький замок: загальний, пенсіонери – 20 грн., студенти – 10 грн., учні – 5 грн.; – музей Ю. Словацького: загальний, пенсіонери – 35 грн., учні і студенти – 25 грн.; – Кременецький ботанічний сад: загальний – 20 грн., пенсійний і студентський – 15 грн., учнівський – 8 грн.; – катання на санко-роликах на санній трасі ОДЮСШ “Колос” (1 з’їзд): загальний – 50 грн., студенти – 40 грн., пенсіонери та учні – 25 грн.
Харчування: обід відбувається в закладах харчування міста Кременець. Орієнтовне меню: овочевий салат, суп, “чорні пироги по кременецьки” (локальна страва), хліб, узвар. Вартість: 120 грн./особа.