Кам’янець, “Джуринський водоспад & Бакота” ( з Києва)
Вартість: 2695 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
2695 грн
Кам.-Подільська фортеця і старе місто, центр та університет Чернівців, Хотинська фортеця, красиві пейзажі Бакоти, мальовничий Червоногород, Дністровський каньйон, вечірні Чернівці !
План туру:
1 день: м. Київ (виїзд о 23:30 ст.м. Житомирська) на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою санітарні зупинки кожні 3-3,5 години.
2 день: Кам’янець-Подільський, ранній приїзд – (екскурсія по фортеці, місту, вільний час на обід) – Бакота (екскурсія до скельного монастиря, огляд панорам національного парку «Подільські Товтри») – Чернівці – (поселення в готель). Вільний час.
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вільний час на обід) – Нирків-Червоногород (огляд панорами, пішохідний перехід до палацу і водоспаду, обід, купання у водоспаді, вільний час) – Хрещатик-Заліщики (огляд панорами Дністровського каньйону) – Чернівці (поселення в готель).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кам’янець-Подільський, Обід – (самостійно) – Меджибіж (екскурсія по фортеці ) – Виїзд до Києва (повернення о 23:30).
План туру: Кам’янець, “Джуринський водоспад & Бакота” ( з Києва): Київ – Кам’янець-Подільський – Бакота – Чернівці – Нирків – Заліщики – Хотин – Меджибіж – Київ.
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Київ, ст.м. Житомирська, біля автосалону INFINITI
Проживання: готелях у місті Чернівці (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.
На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Вавілон”, в якому переплелося багато народів і культур. Про нього колись казали: в Чернівцях недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це – негласна столиця Європи, де співали кращі сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав’ярень. Чернівці – корабель, який постійно тримав курс між Заходом і Сходом.
Перлиною і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.). Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликає захоплення і міська ратуша (1848р.), на вежі якої кожного дня о 12 годині сурмач на 4 сторони світу виграє “Марічку”. Окрасою міста є також театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Місто багате й на храми, починаючи від дерев’яної Миколаївської церкви (1607р.) хатнього типу, притаманної лише Буковині, та закінчуючи т.з. “п’яною” церквою (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.), а хто – танцювати, то може відвідати вокзал, збудований у віденському стилі (1909р.), на якому, як стверджують деякі історики, народилася популярна мелодія “сім-сорок”. Але це ще не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Наступна зупинка – замок в с. Нирків. Пам’ятаєте казку про золотоволоску або сплячу красуню? Обидві жили у високій вежі в темному лісі. Чомусь саме ці казки спадають на думку, коли вперше бачиш Червоногородський замок. Правда ліси тут не темні, а місцина навіть дуже мальовнича і романтична. Дивишся за горизонт і ловиш себе на думці: а раптом справді зараз з-за обрію вигулькне прекрасний принц?)))
Замок стоїть на високому пагорбі, який з трьох сторін оточений річкою, і скрізь зелень, зелень. Мимоволі уява домальовує, якою ж була споруда у часи свого розквіту, і як ніколи стає жаль, що ми не вміємо подорожувати у часі. Туристи часто говорять, і ми з ними погоджуємось, що це один з найкрасивіших замків Тернопільщини.
Ну, якщо вас не підкорив замок, то точно підкорить Джуринський водоспад. 16-метровий каскадний красень був… створений людиною. Так-так, в сиву давнину турки, під час облоги замку, спрямували річку в інше русло. Так утворилось це природне диво і розкішне місце для відпочинку на Тернопільщині.
Купатися у водоспаді можна і навіть потрібно! Причому у нижніх частинах водоспаду вода більш спокійна, а от згори – справжнє природне джакузі. Вважайте, на дні трапляються гострі камінці, будьте обережні!
Тернопільщина багата на мальовничу природу. Дністер тут робить мальовничі вихиляси, щедро даруючи землі навколо надзвичайно м’який та теплий клімат (сприятливий для вирощування помідорів, чим всі місцеві жителі й займаються) та й відпочинок на Дністрі не поступається закордонним курортам.
Особливе місце тут – Дністровський каньйон. Для того, щоб побачити усю його красу, ми піднімемось до Хрещатика, ні не київського, а свого, місцевого (таку назву носить тутешнє село). Найвідоміші панорамні фотографії каньйону та й Дністра взагалі робляться тільки звідси – з високої кручі поблизу монастиря в Хрещатику.
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця, що визнана зараз одним з семи історико-архітектурних чудес України, колись відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії. Вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.).
Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ).
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.
– Дорослі та діти старші 12 років – 2, 795 грн; – Діти до 12 років з двома дорослими – 2, 495 грн. – Одномісне розміщення в номері – + 600 грн; – Дати з _* – святкові виїзди, доплата +200 грн. до вартості туру з особи.
-Діти до 12 років (з 2-ма дорослими в номері) – 2495 грн. Одномісне розміщення в номері: +600 грн. до вартості туру,
– Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа); – Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа); – Чернівецький університет (загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа); – Меджибіжська фортеця: дорослі – 30 грн., учні та студенти – 20 грн.; діти до 6 років та учасники АТО – безкоштовно.
До вартості входить: 2 сніданки