Фестиваль На бринзу до Рахова через Яремче
Вартість: 845 грн
Дата
Кількість осіб
Прізвище, ім'я, по-Батькові
Телефон
Електрона почта
Безпека* (введіть цифри в рамці)
845 грн
Вершини Карпат, гірський замок, мініатюри та звірі, стежка і скелі Довбуша та центр Європи
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Пнів (замок, музей нафтопромислів Галичини та обід) – Дора (монастир) – Яремче (огляд музею карпатських мініатюр, вольєрне господарство та пішохідний перехід до скель по стежці Довбуша) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ділове (огляд центру Європи) – Рахів (5-ти годинне перебування на фестивалі бринзи та обід) – Львів (повернення о 23:00).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 00:00.
Гастрономічний фестиваль-ярмарок «Гуцульська бринза 2018». Хто не куштував бринзу, той не знає справжнього смаку Закарпаття! Якщо ви ще якимось дивом не зробили цього, у вас є чудова можливість виправити цю помилку на фестивалі гуцульської бринзи в Рахові. Це одне з найбільших місцевих свят. Воно приурочене до повернення вівчарів з полонини. І це справді грандіозне дійство, на яке з’їжджаються вівчарі зі всього регіону. На вас чекає гуцульський парад, пісні і танці, гра на трембіті, змагання на кращого вівчаря, урочисте запалення ватри і багато-багато іншого. Та головне на фестивалі бринзи – це звичайно бринза, вурда і будз, які ви зможете спробувати і купити. Почніть свою дегустацію з сирного коника. Гуцули вірять, що ці ласощі принесуть вам удачу на цілий рік, а продавцю – здоров’я і достаток. До речі, гуляючи торговими рядами, не забувайте звертати увагу на палатки продавців, кожна з них особлива і прикрашена у відповідності до традицій свого регіону. Кульмінацією свята бринзи в Рахові є урочисте запалення ватри. Не пропустіть, це справді видовищно!
Гастрономічний фестиваль-ярмарок «Гуцульська бринза 2018». Хто не куштував бринзу, той не знає справжнього смаку Закарпаття! Якщо ви ще якимось дивом не зробили цього, у вас є чудова можливість виправити цю помилку на фестивалі гуцульської бринзи в Рахові. Це одне з найбільших місцевих свят. Воно приурочене до повернення вівчарів з полонини.
І це справді грандіозне дійство, на яке з’їжджаються вівчарі зі всього регіону. На вас чекає гуцульський парад, пісні і танці, гра на трембіті, змагання на кращого вівчаря, урочисте запалення ватри і багато-багато іншого.
Та головне на фестивалі бринзи – це звичайно бринза, вурда і будз, які ви зможете спробувати і купити. Почніть свою дегустацію з сирного коника. Гуцули вірять, що ці ласощі принесуть вам удачу на цілий рік, а продавцю – здоров’я і достаток.
До речі, гуляючи торговими рядами, не забувайте звертати увагу на палатки продавців, кожна з них особлива і прикрашена у відповідності до традицій свого регіону.
Кульмінацією свята бринзи в Рахові є урочисте запалення ватри. Не пропустіть, це справді видовищно!
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.
Вартість вхідних квитків: – музей нафтопромислів Галичини: 5 грн./особа; – парк-музей “Карпати в мініатюрі”: загальний, пенсіонери і студенти – 30 грн., учні – 20 грн.; – вольєрне господарство в Яремче: загальний, пенсіонери і студенти – 20 грн., учні – 10 грн.; – еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”: загальний, студенти, пенсіонери – 20 грн., учні – 10 грн.
Проживання: готель у с. Поляниця, комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.
Харчування:
Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок. Обід у 1-й день – відбувається у закладах харчування с. Пнів. Орієнтовна вартість 70 грн. Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 60 грн. Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 50 грн. Обід в 2-й день – відбувається кожним приватно на фестивалі “Гуцульська бринзя” у Рахові.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА! Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: – страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, … – співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”; – майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка; – гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати; – посвята в гуцули; – і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику. Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн. Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн. Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Технічна інформація про еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”: 1. Довжина маршруту до скель Довбуша і назад 4 км, перепад висот 230 метрів; 2. Підйом до скель Довбуша триває орієнтовно 1 годину, спуск приблизно 45 хвилин; 3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей; 4. Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду; 5. Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття; 6. Пішохідний маршрут є не обов’язковим, ті хто не бажає брати в ньому участь можуть більше часу провести в м. Яремче.
У підніжжі гори Старогори знаходяться мальовничі руїни єдиного на Прикарпатті замку Куропатвів (XVI ст.), від якого збереглися оборонні вежі, півтораметрові стіни, залишки палацу. Всі хто цікавляться двохсотлітньою історією нафтовидобувної промисловості Прикарпаття, можуть дізнатися про це в Музеї нафтопромислів Галичини, де показане нафтове й газове обладнання у натуральну величину.
У цьому передмісті Яремче, серед карпатських гір дуже вдало вписався чудовий ансамбль студитського монастиря, окрасою якого є відновлена перлина сакральної дерев’яної архітектури – багатоярусна церква святого Іллі (2015р.). із дзвіницею.
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Окрім відомих всім водоспаду та ресторану, новою родзиною міста став парк-музей “Карпати в мініатюрі”, де зібрано основні історичні та природні пам’ятки Гуцульщини, які зменшені в десятки разів, завдяки чому обійти всі карпатські цікавинки можна за декілька хвилин. Дізнатися захоплюючі історії про життя опришків та погуляти мальовничими Карпатами можна на еколого-пізнавальному маршруті “Стежка Довбуша”. А всіх шанувальників живої природи запрошують у вольєрне господарство Карпатського Національного природного парку, де в умовах максимально наближених до природніх на вас чекають олень благородний, дикий кабан, лисиця, дикі качки, білі лебеді, сова, павичі та фазани.
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.
Нарешті ми потрапили до офіційно визнаного найвищого міста в Україні, середня висота якого 820 метрів, а перепад висот між вулицями до 600 метрів. Але не переймайтеся, бо ноги самі віднесуть Вас на довгоочікуване прекрасне свято “Гуцульська бринзя”. Під час нього Ви зможете ознайомитися з усім розмаїттям традицій, побуту та культури Гуцульщини, а також скуштувати безліч смачних страв, серед яких обов’язково – з бринзою. За народним повір’ям вважається, щоб стати гуцулом треба скуштувати хоча б сім видів бринзи з різних сіл Рахівщини.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!
Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.
Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.
Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.
- Готель "Львів" (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.
З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com
Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.
Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.
У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.
У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.
Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:
Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.
Так. У нас діє система знижок ДРУГ:
Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.
Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.
Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.
Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.