Зробіть найкращий подарунок на день народження, іменини, річницю, до святкового дня 8 березня чи Святого Валентина для родичів, близьких, коханих та придбайте для них подарунковий сертифікат на тур саме у нас!

Подаруйте чудові враження від подорожей!

Що це таке?

Подарунковий сертифікат, це документ, який Ви можете придбати в нас, якщо потрібно подарувати дорогій людині гарну подорож Україною та красиво це оформити.

Скільки коштує?

Сертифікат можна оформити на будь яку суму. Її розмір може залежати від того, який саме тур Ви хочете подарувати та для якої кількості осіб. Варто мати на увазі, що у вартість наших турів зазвичай не включено вхідні квитки та харчування. За бажанням їх можна також додати до ціни сертифікату.

На які тури можна використати?

Суму сертифікату можна повністю або частково використати на будь який тур, що є у нас в розкладі (https://mandrivnyk.in.ua/), за умови наявності вільних місць на момент зголошення. Якщо Вам потрібно подарувати визначений тур, на певну дату і для конкретної кількості осіб, то Ви можете відразу його забронювати і разом з квитанцією про оплату та інфо-листом оформити подарунковий сертифікат. Також можливий варіант використання сертифікату для організації корпоративного (групового) туру під замовлення (якщо це дозволяє розмір його суми).

Сертифікати придбані “На мандрівку” за стандартною ціною, можна використати на святкові виїзди (травневі вихідні, Великдень, Різдво, Новий рік) за умови доплати різниці в ціні.

Чи можна використувати суму сертифікату частинами?

Так, можна. В таких випадках після використання частини суми сертифікату, на решту суми оформлюється новий сертифікат.

Який термін дії?

Термін дії сертифікату “на мандрівку” – 6 місяців від дня його оформлення.

Термін дії сертифікату “на суму” – 12 місяців від дня його оформлення.

Чи можна не вказувати на сертифікаті його ціну?

Так, можна. У нас є два варіанти сертифікатів – на визначену суму або на певний тур та кількість осіб. В обох варіантах номінал сертифікату вказується додатково в квитанції про його купівлю. В той же час сертифікат може використовуватися отримувачем без квитанції (тобто квитанцію Ви можете зберігати за необхідністю і не зобов’язані дарувати її разом із сертифікатом).

Як придбати?

Оформити сертифікат можна на нашому сайті, заповнивши форму нижче. Оплату можна переказати на наш банківський рахунок в зручний для Вас спосіб (через інтернет-банкінг, платіжний термінал, банківську касу або безготівковий перерахунок). Отримати сертифікат можна Новою Поштою або Укрпоштою (доставка за додаткову оплату). Також можна безпосередньо у нас в офісі оформити, оплатити та отримати сертифікат. А ще ми можемо відправити Вам електронний варіант сертифікату, який можна самостійно видрукувати і заповнити. Номер такого сертифікату присвоюється після оплати.

Замовити сертифікат та дізнатися про нього більше можна за контактами нижче:

+38-(067)-257-19-73
+38-(095)-834-84-93  
+38-(097)-759-55-82 ( Viber)