Питаннявідповіді

Коли бронювати тур?

Одразу, коли виникло бажання у нього поїхати. Чим швидше Ви забронюєте місця, тим ближче в автобусі Ви будете сидіти до початку (адже розсадка відбувається по мірі того, коли було замовлення). Пам’ятайте! Якщо будете зволікати, вільних місць може не залишитися!

Я подала заявку на тур. Мені чекати поки зі мною зв’яжуться?

Протягом робочого дня, коли ви подали заявку на тур, до вас зателефонує менеджер та підтвердить отримання заявки. Після того Вам буде надіслана відповідь на електронну пошту, яку Ви вказали при заповненні форми замовлення. Якщо Ви зробили замовлення на вихідних, то підтвердження бронювання ми Вам надішлемо у перший робочий день після вихідних. Якщо від нас не має відповіді протягом доби, обов’язково зателефонуйте нам і уточніть стан замовлення.

Коли купувати квитки на потяг до Львова?

Одразу після того, як вони з’явилися в продажу.

Як і коли здійснюється оплата? За який період до поїздки та яка частина?

Систему оплати ми надсилаємо на e-mail після уточнення всіх даних по Вашій заявці. Оплату необхідно здійснити протягом трьох банківських днів після отримання повідомлення про систему оплати. Оплата здійснюється у повному обсязі.

Звідки виїзд та де збір?

– Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту): тури на Закарпаття, Довкола Карпат, Карпатський Трамвай, SPA-тур та інші;

– Готель “Львів” (пр. В. Чорновола, 7): тури до Поділля, Гуцульщини, Волині та інші.

Детальна інформація про час і місце збору вказується у інфо-листі перед виїздом.

Як замовити тур?

З правого боку на сторінці туру є форма замовлення. Обираєте дату і заповнюєте всі необхідні поля.Або можете зателефонувати до нас в офіс за вказаними на сайті контактами чи написати нам на e-mail officemandrivnyk@gmail.com

Які дані потрібно для того, щоб записатися в тур?

Для того, щоб записатися на тур необхідно вказати кількість осіб, прізвище, ім’я по-батькові та дату народження кожного туриста, контактні дані (номер телефону та електронна скринька), побажання до проживання. Під час оформлення заявки на сайті ви вказуєте лише частину цих даних. Решту ми уточнюємо після того, як отримаємо від вас заявку.

Коли і скільки часу цвітуть сакура, нарциси, тюльпани?

Сакура, нарциси і тюльпани цвітуть з середина квітня до початку травня. Кожного року по-різному. Все залежить від того, на скільки холодною була зима та на скільки ранньою весна.

Що з собою брати у термальні басейни і як це все відбувається?

У термальні басейни беремо все, що необхідне для купання: купальний костюм, шльопанці, рушник, шапочку для волосся, мило, засоби особистої гігієни. Ми приїжджаємо до відпочинкового комплексу, беремо з собою всі необхідні для купання речі. На вході керівник групи детальніше розповідає про комплекс і видає кожному браслет, який дає право на вхід і регулює Ваші витрати. Ви заходите в переодягальні, перевдягаєтесь, залишаєте речі в шафках, а далі насолоджуєтесь купаннями. Після завершення часу перебування, переодягаєтесь, сушите волосся та повертаєтесь до автобуса.

Що включено у вартість туру?

У вартість туру як правило включено: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід протягом всієї поїздки та на туристичних об’єктах, проживання, страхування на час подорожі.

А скільки взагалі туристів зазвичай їдуть на екскурсію та яким транспортом?

Кожних вихідних маємо виїзди з різною кількістю туристів. В тури їздимо групами від 15 до 50 осіб. Автобуси, які ми використовуємо для наших турів, можете переглянути за посиланням https://mandrivnyk.in.ua/transport/ Як доїхати на початок туру до Львова (до  Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7, на Головний Залізничний Вокзал (стоянка автомобільного транспорту))? До Львова туристи прибувають з різних міст як України, так і з-за кордону. Можна доїхати поїздами, автобусами, долетіти літаками. Якщо Ви прибули до залізничного вокзалу м.Львова, то до місця зустрічі можна добратись:

  1. Якщо збір біля залізничного вокзалу, то вийти з головного входу вокзалу і повернути праворуч. Ви побачите багажне відділення, і наш автобус;
  2. Якщо збір біля  Готелю “Львів” (пр. В. Чорновола, 7 (і Ви прибули до Львова з іншого міста), є наступні варіанти:
  • Прогулятись пішки 15 хв. Для цього пройти прямо від залізничного вокзалу до вул. Городоцька, звернути ліворуч і йти вниз поки не побачите львівський цирк (буде праворуч).
  • Доїхати маршрутним таксі №31 або №29. Біля залізничного вокзалу є кінцеві зупинки цих автобусів. Виходити на зупинці « Готель “Львів” (пр. В. Чорновола, 7)». Краще завчасно повідомити водія, на якій зупинці будете виходити. Час в дорозі 8 хв. Вартість станом на літо 2019 становить 7  грн.
  • Таксі. Біля залізничного вокзалу Вам радо допоможуть таксисти. Вартість орієнтовно 60 грн.

Як ви поселяєте туристів? Чи враховуєте побажання туристів?

Відпочиваючи на Закарпатті ми зупиняємось на ночівлю в садибах зеленого туризму, у всіх інших напрямах (Поділля, Буковина, Волинь) живемо в готелях. Після того, як Ви зробили заявку на тур, ми уточнюємо у вас деякі дані, в тому числі побажання щодо поселення. При розміщені в готелі стараємося враховувати всі побажання туристів.

Яка вартість туру для дитини?

  • Для дітей до 6 років, які не займають окреме місце в автобусі, та окремого ліжка в готелі, участь у турі, незалежно від напрямку, тривалості та програми є безкоштовною.
  • Для дітей віком до 12 років включно, знижка може становити від 40 до 300 грн. Розмір знижки залежить від тривалості та програми туру. При цьому дитині надається окреме місце в автобусі та додаткове ліжко в готелі.

Чи надаєте Ви знижки?

Так. У нас діє система знижок ДРУГ:

Даруємо знижку «ДРУГ» -50% на участь у турі для того, хто приведе з собою 5 друзів.

Даруємо знижку «СУПЕРДРУГ» -100% на участь у турі для того, хто приведе з собою 10 друзів.

Серед друзів повинні буди дорослі особи від 12 років.

Також, туристів, які з нами вже подорожувати ми вітаємо на день народження та даруємо знижку у розмірі -15% на наступну мандрівку для всієї компанії.