Коротка інформація про компанію

Туроператор Клуб подорожей | «Мандрівник»

Клуб подорожей | «Мандрівник»  — це оператор внутрішнього туризму, що розвиває фестивальний та подієвий туризм Україною. Заснований 1 жовтня 2016 року. Тур на фестиваль — це чудова можливість пізнати традиції, кухню, етнографію, музику та відчути гостинність того краю, де він відбувається. А тематична подія дає змогу відтворити побут, історію чи культуру конкретного періоду. Туризм сьогодні — це насамперед нові емоції та приємні враження. Тому ми даруємо їх всім, хто з нами подорожує.

Мета

Ми намагаємось зрозуміти Ваші бажання та запропонувати Вам саме те, про що Ви мрієте! Ми-саме підбираємо тури, а не пропонуємо будь-що перше і саме дешеве… Знаходячись в турі, Ви можете бути впевнені, ми завжди поруч і дамо Вам консультацію та допомогу в будь-який час! Ми слідкуємо за всіма нововведеннями у туризмі та законодавстві..

Забезпечувати результат

Щороку ми відвідуємо інформаційні тури й особисто ознайомлюємось з готелями.
Ми пропонуємо найкращі перевірені варіанти.
Ваш повторний візит в наш офіс з другою поїздкою-результат нашої компитентності та Вашої довіри.

Організованість

Ми любимо свою роботу! Наші туристи-наші друзі! Знаючи і люблячи свою роботу-робити просто.Туризм робить людей ерудованими, руйнує стереотипи, знімає інформаційну блокаду та об’єднує суспільство.

Наші контакти:


  +38-(067)-257-19-73  ‎ +38-(095)-834-84-93  +38-(097)-759-55-82 

Розклад роботи: понеділок-п’ятниця, 10:00-19:30; субота, 11:00-16:30; неробочі дні – неділя та державні вихідні.

м.Київ, вулиця. Антоновича, 165 А

  E-mail: kmandrivnik@gmail.com, officemandrivnyk@gmail.com