ТОП 5 місць для любителів квітів

Теплі сонячні промені сприять цвітінню дерев та квітів на території Закарпаття, пропонуємо вам список найпопулярніших місць, які обирають жителі та гості краю на найближчий період.

Ми розуміємо, що карантин впливає на подорожі та організацію відпочинку, але якщо все буде добре, то зверніть увагу на список найпопулярніших місць відвдідування серед туристів, що обирають період цвітіння у найближчий період року на Закарпатті.

 

Цвітіння шафранів у селі Колочава

Звичайно, що у цей період шафрани квітнуть не лише тут, але у селі Колочава, на території музею “Старе село” їх можна побачити у цікавій атмосфері, посеред старих, сторічних будинків, серед природи, гір та лісу.

шафрани Колочава
Цвітіння шафранів у Колочаві, фото Ігор Меліка.

Коли квітнуть шафрани? Період цвітіння шафранів припадає на кінець березня, початок квітня. Все залежить від погоди.

Як доїхати? Вам слід їхати у село Колочава, Міжгірський район.

Що ще побачити? Завітайте у Національний природний парк “Синевир”, та відвідайте одну з їх екскурсій, наприклад на Дике озеро.

Цвітіння сакур в містах Закарпаття 

Це один з найбільш улюблених періодів року в багатьох українців. Перевагою Закарпаття є те що, сьогодні сакури ростуть скрізь, по містам та районам області.

Сакури в місті Ужгород

Коли їхати? Як правило, це початок квітня місяця, саме тоді Ужгород, Мукачево вкриває рожевий колір. Враховуючи, що сакури посаджені у більшості районах Закарпаття, то ж тривалість цвітіння стає більшою, декілька тижнів, та доходить до початку травня, наприклад у Рахові.

Цвітіння долини нарцисів в с. Кіреші, Хустський район

Одна з найвідоміших квіткових долин України, що є причиною для приїзду десятків тисяч гостей Закарпаття. Вона утворилась у післяльодовиковий період, коли зійшли льодовики, та оселилась у чудовій кліматичній зоні села Кіреші. Це уніклальне природнє багатство Закарпаття, про яке складають легенди та розповіді місцеві жителі.

долина нарцисів

Коли їхати? Як правило, долина нарцисів квітне у травні місяці. В цей період долина нарцисів перетворюється ,як у чарівній казці, на неймовірно гарну долину краси та весни, вона покривається суцільним килимом білосніжних нарцисів. Їх не висаджувала рука людини. Їх посіяла сама природа. Це дикі родичі садових нарцисів – нарциси вузьколисті.

Як доїхати? Долина нарцисів знаходиться в ЗакарпаттіХустський район урочище Кіреші (4 км. від міста Хус).

Цвітіння рододендрону карпатського

рододендрон карпатськийНайбільше рододендрона східнокарпатського в Україні росте на луках у Мармаросах, або ж Гуцульських Альпах, це рослина, яка вкриває схили гір пурпурово-рожевим цвітом.
Період цвітіння: червень, але все залежить від погоди. Тривалість цвітіння – 2 тижні.

Де знайти? Що б знайти рододендрон східнокарпатський, вам слід вирушати на Рахівський район, саме тут на найвищих гірських хребтах він росте. Побачити його пік цвітіння, це дуже незабутні враження. Побачити цвітіння можна на схилах масивів Чорногори, Мармарошу і Свидівця.

Цвітіння лаванди у Перечині

лавандова гора

Коли побачити? Найкраще це зробити літом, коли квітне лаванда. То ж ви можете приїхати, та не лише зробити гарні світлини, але й придбати різноманітні вироби на основі лаванди.

Де знаходиться Лавандове поле? Даний об’єкт, площею 7 гектарів, знаходиться в Закарпатській області, м.Перечин, урочище, Лавандова гора.

Світ квіткового туризму, це неймовірні емоції та спогади, до яких можна та хочеться доторкнутись, для цього потрібно запланувати відпочинок в Закарпатті, обрати для цього 2 – 3 дні, забронювати готель та приїхати зі своїми друзями.

Детальніше тут: https://mandrivnyk.in.ua/product-category/kvitkovi-tury

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *