Термальні джерела Закарпаття або де знайти відпочинок європейського рівня в Україні?

Сьогодні ми відкриємо для вас очевидну та, чомусь, далеко не для всіх відому істину – щоб якісно відпочити і поправити своє здоров’я, не обов’язково їхати за кордон.

Україна має безліч своїх, унікальних природних багатств, щоправда не таких розрекламованих, як, наприклад, Мертве море в Ізраїлі чи знамениті купальні в Угорщині.

Та давайте поговоримо предметно, наприклад, про термальні води Косино, що на Закарпатті.

Важко повірити, що кілька десятків років тому про термальні басейни Косино мало хто чув, ну, за винятком, мабуть, місцевих жителів, а між іншим це курорт, який претендує на європейський рівень відпочинку за українськими цінами, що в перерахунку на теперішній курс валют не може не радувати.

Капітальний ремонт комплексу почався в 2012 році і тепер тут радують не лише ціни)))) Тому радимо хапати купальники і вирушати «відмокати» в сучасних комфортних басейнах з термальною водою.

Про термальні води

Логічно, що без термальних джерел не було б і відпочинкового комплексу, тому ми не можемо оминути їх своєю увагою. Термальне джерело піднімається на поверхню з глибини майже 1200 метрів, за цей час вода встигає охолонути до приємних 40С. Вода збагачена залізом, натрієм, калієм, фтором, цинком та іншими мікроелементами. Рекомендований час перебування в басейні 25-35 хв.

Показання до лікування

Термальні джерела Косино мають цілющий вплив на людей з захворюваннями опорно-рухового апарату, серцево-судинної, біліарної та нервової систем. Проте сюди можна приїхати і просто для того, щоб оздоровитись та зміцнити організм. Єдине протипоказання – це хвороби в стадії загострення.

Відпочинок на Закарпатті в Косино. Чого чекати сьогодні?

Надзвичайно приємне відчуття, коли від місця очікуєш одного, а воно перевершує всі твої сподівання. Так само і тут. Люди приїжджають покупатися в термальних водах, а на додаток отримують ще багато приємних сюрпризів та доповнень.

Басейни

Відпочинок на Закарпатті з басейном – це вже майже рай, а на території комплексу «Косонь» розміщено цілих 7 басейнів, 5 з них – термальні.

До термальних басейнів відносять: «Басейни-близнюки», саме з них почалася історія «Косино», частково критий «Смарагдовий басейн», який зручно сполучається з саунами (про них трошки пізніше), масажним кабінетом та душовими, а також екзотичний басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» з фонтаном-ілюзією (про це теж згодом, наберіться терпіння)))

До термальних відноситься і дитячий басейн. Він неглибокий і обладнаний водяними гірками.

Серед басейнів з прісною водою дорослих відвідувачів особливо зацікавить «Н2О», бо тут є аква-бар. Ви зможете потягувати улюблені коктельчики, не вилізаючи з води. Розрахунок, звичайно ж, на виході.

Для любителів поплавати є глибший басейн з 5 обладнаними доріжками довжиною 25 м.

Скрізь розміщено доріжки, лежаки, місточки та бардюрчики. Все зроблено на вищому рівні.

Про екзотику

Особливо хочеться виділити басейн «Золотий кран здоров’я», адже власники комплексу зробили все, щоб привабити допитливих туристів. Почнемо з самого «крану здоров’я», який у буквальному сенсі зависає над басейном. Як саме вдалось створити подібну ілюзію, пояснювати не беремось. Краще самі приїдьте і спробуйте розгадати цю загадку.

Друга «диковинка» – це невеликі басейни-джакузі з «кавою», «палінкою», «вином» та «пивом». Звичайно ідея не нова, якщо пам’ять не підводить, щось подібне існує в Японії. Але де Японія і де Закарпаття. Перевага явно останнього)))

Сауни

Крім зручних і повністю обладнаних басейнів з термальною водою, «Косино» порадує відвідувачів унікальними саунами, які не хочеться покидати, навіть заради того, щоб похлюпатись в басейні))

Якщо ви хочете «підзарядитись» і поповнити запас енергії перед неминучими робочими тижнями, завітайте в евкаліптову сауну. Вона зміцнює імунітет, піднімає життєвий тонус і чудово бадьорить!

Соляна баня або, як її тут називають, «лисяча нора» допоможе вам поповнити запас всіх необхідних організму мікроелементів, позбавить вас від відчуття хронічною втоми, приведе в норму розхитані нерви. Це майже як сеанс медитації! Плюс, гладенька шкіра!)))

Трав’яна сауна – це насамперед рай для ваших легенів, шкіри та волосся. А ще після такого сеансу ви будете спати як немовля!

Ну і звичайно не пропустіть можливість порівняти цілющий вплив саун різних народів світу – римської та угорської бані та турецького хамаму.

До речі, родзинкою угорської бані є оригінальна піч – кам’янка, в якій розпечене каміння знаходиться у відрі, яке кожні 5 хвилин опускається у бочку з пивом, наповнюючи сауну приємним ароматом хліба та хмелю, що створює атмосферу старої сільської хатинки.

І наостанок хочемо попередити, що у відпочинковому комплексі «Косино» година йде за дві, а то й за три. Бажаємо якісного релаксу.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *