1345грн
Тривалість туру: 3 дні / 2 ночі
Вартість з особи: 1345 грн
Дати туру: 19.04.2019 – +, 26.04.2019 – +, 27.04.2019 – +, 03.05.2019 – +
Менеджер: Олег (067) 257 19 73, (073) 225 67 08 + Viber
Кіть си хочете увідіти файну природу Карпатських гір, поникати шиковність древніх замкув, покушати буркути, упити май файного вінка, попробувати найлєпші блюда Закарпатської кухні ай узнати про велику культуру тай историю краю, кличиме вас взяти участіє у сів поїздці. Якщо ви прагнете пізнати захоплюючу природу Українських Карпат, велич древніх фортець, скуштувати мінеральні води, найкраще вино, найсмачнішу кухню Закарпаття та дізнатися про неперевершену культуру та історію краю, запрошуємо взяти участь у турі «7 чудес Закарпаття».
План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Косино (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино», купання в термальних водах, прісному басейні, похід в сауну) — Бене (дегустація вина у братів Параски — найкращих виноробів Закарпаття) – Боржава (поселення о 22:00, вечеря, відпочинок).
2 день: Боржава (сніданок, виїзд о 08:30) – Ужгород (екскурсія містом, замком, алея сакур) – Перечин (обід-дегустація закарпатської їжі) – Лумшори (купання в чанах) — Боржава (вечеря, відпочинок).
3 день: Боржава (сніданок, виїзд о 08:00) – Іза (зупинка, щоб придбати вироби з лози та сувеніри) –Міжгірський перевал (огляд карпатських панорам, фотосесія) – Синевирська поляна (обід, прогулянка довкола озера Синевир) – Келечин (набирання води з мінерального джерела) – Пилипець (прогулянка до водоспаду Шипіт) – Львів (приїзд орієнтовно о 23:00).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 24:00.
УВАГА: на виїзди Пт, 26.04.2019; Сб, 27.04.2019 діє ціна 1495 грн.
Увага! За бажанням організованих груп, можна внести зміни в програму мандрівки, деякі вищенаведені туристичні об’єкти замінити на відвідання нового термального басейну “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
На Вас чекають 7 чудес Закарпаття:
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.
Вартість вхідних квитків: – Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.; – термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.; – дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.; – відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно; – Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студенти – 35 грн., учні – 20 грн., діти дошкільного віку – безкоштовно; – купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 140 грн./особа, діти до 12 років – 100 грн./особа; – озеро “Синевир”: загальний – 25 грн., студенти і школярі – 10 грн.; – водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн., діти віком до 10 років – безкоштовно.
Проживання: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Фото садиб можна побачити тут
Харчування: Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стаянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір. Обід у 1-й день – у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п’юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 85 грн./особа. Вечеря у 1-й день – у садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з мясною поливкою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа. Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість60 грн./особа. Обід в 2-й день – відбувається в корчмі “Підкова” м. Перечин у вигляді обіду-дегустації, під час яких Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами. Пропоноване меню: – шовдарь (копчений свинячий окіст), – попрігашка (три види сала), керезет (сирна намазанка), – пікниця (домашня ковбаса), – квашенина (парадички-помідори, вогурки, гливи, капуста), – заправлена пасоля (зупа із фасолі, підбивана сметаною), – банош, страпачки із грибнов омачков (картопляні галушки із підливкою), – печені на вогньові кромплі (картопля печена), – колочена пасоля (фасоля із засмажкою), – свіжина по-домашньому, гурка (ковбаса із начинкою), – палачінта з лекваром (млинець із повидлом), – сливовиця (весела закарпатська водичка), хліб, узвар. Вартість – 175 грн./особа. Вечеря у 2-й день – у садибах після повернення і складається з страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорськісолодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн./особа. Сніданок у 3-й день – в садибах, звичайний європейський. Вартість 60 грн./особа. Обід в 3-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м’ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа.
— Ми почнемо нашу подорож Закарпаттям з Мукачівського замку Паланок. Це одне з найпопулярніших туристичних місць і не тільки через багату історію та архітектуру, а й через величезну кількість чуток та міфів, які ні спростовувати, ні підтверджувати місцеві жителі не поспішають. А от послухати тут є про що: і про героїчну жінку Ілону Зріні, яка тримала облогу замку кілька років (до речі історичний факт), і про дивний колодязь, виритий у суцільній скелі (хтозна як воно було насправді), і про таємничого привида, що бродить коридорами замку вночі (дехто перевірений бачив на власні очі). Так чи інакше, у своєму списку відвіданих місць ставте галочку біля замку Паланок в Мукачево.
Наш відпочинок в Закарпатті починається термального басейну в Косино Отже, перше, що ми пропонуємо – скупатись в «пиві», «вині» чи «палінці». Для кожного з цих екзотичних варіантів є свій басейн. А щоб, не дай Бог, не переплутати, для вас чудовим орієнтиром будуть служити оригінальні фонтани: кухоль з пивом, пляшка вина, та графин з палінкою.
Власне кожен басейн в Косино має свої «спецефекти»: штучний водоспад, який падає на вас із «Золотого крану здоров’я», що завис у повітрі на висоті 16 метрів, бульбашки справжнісінького підводного гейзера, спеціальні розслаблюючі ванночки для ніг та багато іншого. Всі сюрпризи цього дивовижного місця ви зможете дослідити самі.
І не забувайте, що про цілющі властивості термальних вод Косино взагалі легенди ходять! Ми пропонуємо вам відчути їх вплив на собі. На все про все у вас 3 години. До речі, якщо набридне купатись, зазирніть в евкаліптову, трав’яну чи угорську сауну. Це щось!
— Яке ж Закарпаття без вина? Дегустація вин в Бене – обов’язковий пункт нашої програми. Пригощатимуть нас брати Параски – знані винороби, лицарі ордену Венцела. Тепер ви будете знати як смакує справжнє вино з закарпатських виноградників. До речі, зможете прихопити з собою кілька пляшечок п’янкого напою
— Коли вперше потрапляєш до Ужгорода, то він тобі здається якимось казковим і навіть іграшковим, з цими вузенькими звивистими вулицями, старенькими будинками, що тісно притискаються один до одного. Одне залишається незмінним – прогулянка чи екскурсія по Ужгороду завжди приносить задоволення. І звичайно ж, нікого не залишить байдужим суворий, неприступний замок та надзвичайно гарна, трохи замріяна набережна з її красунями-липами.
Кожної весни Ужгород буквально тоне в гламурно-рожевому кольорі, адже тут масово зацвітають сакури. А щоб ви краще розуміли масштаби цього «рожевого божевілля», скажемо, що в Ужгороді висаджено близько 2 тис. дерев, які зацвітають майже одночасно. Передати це явище словами майже неможливо. Це треба бачити і навіть не на фотографії, а власними очима! Ти гуляєш тихими вулицями, а навколо тебе все рожеве: пишні рожеві бутони над головою, ніжні пелюстки під ногами. І здається, що навіть повітря стає рожевого відтінку, через розлитий в ньому тонкий аромат. Цвітіння сакур в Ужгороді треба побачити хоч раз в житті, хоча ми впевнені, що раз побувавши тут, ви не обмежитесь одним приїздом.
А ось і анонсована нами дегустація страв в Перечині. Про меню ми вже розказали, тому кілька слів про сам заклад. Він побудований в стилі старовинної закарпатської корчми. Інтер’єр настільки продуманий, що прямо з порогу проймаєшся його особливою атмосферою і одразу ж хочеться скуштувати щось особливе. Тож не соромтесь, смачного!
— відомий бальнеологічний курорт, що знаходиться в Перечинському районі Закарпатської області. Тут Однією з візитних карток, якою заслужено пишається Закарпаття, є купання в чанах в с. Лумшори. Місцеві жителі жартома називають це селище столицею купання в чанах, бо тут їх облаштовано найбільше! Та й традиція подібного відпочинку підтримується тут з сивої давнини – з тих часів, коли Лумшори складали гідну конкуренцію такому відомому курорту, як Карлові Вари. Всі наші туристи відзначають, що купання в чанах на відкритому вогні – процедура не лише екзотична, але й дуже приємна. Лежиш собі в компанії друзів, відпочиваєш, ніхто тебе не чіпає і нічого від тебе не хоче – рай та й годі)). Крім того, тепер ви з можете з впевненістю сказати, що побачили і спробували на Закарпатті абсолютно все!)Однією з візитних карток, якою заслужено пишається Закарпаття, є купання в чанах в с. Лумшори. Місцеві жителі жартома називають це селище столицею купання в чанах, бо тут їх облаштовано найбільше! Та й традиція подібного відпочинку підтримується тут з сивої давнини – з тих часів, коли Лумшори складали гідну конкуренцію такому відомому курорту, як Карлові Вари. Всі наші туристи відзначають, що купання в чанах на відкритому вогні – процедура не лише екзотична, але й дуже приємна. Лежиш собі в компанії друзів, відпочиваєш, ніхто тебе не чіпає і нічого від тебе не хоче – рай та й годі)). Крім того, тепер ви з можете з впевненістю сказати, що побачили і спробували на Закарпатті абсолютно все!)
— Не кожен турист знає, що в с. Іза можна купити просто розкішні вироби з лози. І повірте, ми маємо на увазі не тільки звичні нам великодні корзинки, а й меблі, посуд, дитячі іграшки. Від такого різноманіття просто очі розбігаються. Самі все побачите!
— Дорогою до Синевирської поляни зупиняємось на фотосесію на Міжгірському перевалі, звідки відкривається одна з найкрасивіших панорам карпатських хребтів. Відпочивайте, фотографуйте і насолоджуйтесь красою гір!
— Тур в Закарпаття був би неповним якщо б ми не заїхали на озеро Синевир. Утворилось воно аж 10 тисяч років тому, коли бистрі річкові води стримали гори і перегородили їм шлях натому місці, де згодом утворилось озеро. Сьогодні тут заповідник. Природа надзвичайно красива. Тут легко можна побачити величезні дерева, стовбур яких не зможуть охопити навіть кілька людей, а саме озеро чисте як гірська сльоза і буквально кишить рибою. Нелякані водні жителі частенько самі вистрибують на поверхню, щоб поласувати гостинцями, які привезли їм туристи. Тож бажаємо гарного відпочинку на Синевирі, радимо обов’язково послухати місцеві легенди.
— славиться своїми мінеральним водами з високим вмістом кальцію. В одному літрі цієї цілющої води міститься половина добової норми кальцію для дорослої людини.
— село, що розташоване на висоті 700-750 м на рівнем моря. Запрошуємо оглянути один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття — водоспад Шипіт. Водоспад спадає каскадами з висоти 15 метрів та заворожує своєю красою усіх відвідувачів.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *