1395грн
Тривалість туру: 3 дні / 2 ночі
Вартість з особи: 1395 грн
Дати туру: 12.04.2019 – +, 19.04.2019 – +, 03.05.2019 – +, 10.05.2019 – +, 17.05.2019 – +, 24.05.2019 – +
Менеджер: Ігор (067) 257 1 973, (073) 225 67 08 + Viber
Україна наповнена чудесами, деякі чекають тебе за рогом, щоб побачити інші – треба подолати десятки кілометрів. Але в цьому і полягає справжня насолода – ти не знаєш, де тебе чекає наступне диво. Ми пропонуємо вам побачити одразу 5 чудес України. Вирушайте разом з нами відкривати дивовижні куточки нашої Батьківщини!
План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, Врублівці (поселення, відпочинок).
2 день: Врублівці (сніданок, виїзд о 08:00)– Хотин (екскурсія фортецею та вільний час) – Устя (круїз на катері по Дністру, обід на катері) — Бакота (екскурсія до скельного монастиря, огляд панорам національного парку «Подільські Товтри») —Дунаївці (вечеря, відпочинок).
3 день: Врублівці (сніданок, виїзд о 08:00)— Чернівці (екскурсія колишньою резиденцією буковинських митрополитів, в якій зараз знаходиться національний університет, обід, екскурсія центральною частиною міста) — Лужани (огляд найстарішої церкви Буковини) – Львів (повернення о 23:30).
Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 00:00.
На Вас чекають 5 чудес України: 1. Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», до якого входить Стара та Нова фортеці у Кам’янці-Подільському, Старе місто, Замковий міст та каньйон річки Смотрич; 2. Хотинська фортеця, що велично здіймає свої стіни над Дністром; 3. Захоплюючі панорами національного природного парку “Подільські Товтри”; 4. Унікальй своїм творенням каньйон Дністра; 5. Колишня Резиденція Буковинських митрополитів, зараз — комплекс Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО. А також: – Бакота — скельний монастир під Дністром; – унікальний мікроклімат Дністра, який прирівнюється до ялтинського; – один з символів України, унікальна пам’ятка дерев’яної архітектури — млин 19 ст. у Недобоївцях; – Чернівці – маленький український Париж; – найстаріша мурована церква Буковини у с. Лужани. – з вікна автобуса ви побачите: віадук (залізничний міст через ущелину) та фортецю 1630 року у Теребовлі,широке русло Дністра, яке будемо перетинати, оборонні споруди у с. Жванець.
На Вас чекають 5 чудес України:
1. Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», до якого входить Стара та Нова фортеці у Кам’янці-Подільському, Старе місто, Замковий міст та каньйон річки Смотрич; 2. Хотинська фортеця, що велично здіймає свої стіни над Дністром; 3. Захоплюючі панорами національного природного парку “Подільські Товтри”; 4. Унікальй своїм творенням каньйон Дністра; 5. Колишня Резиденція Буковинських митрополитів, зараз — комплекс Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО.
А також:
– Бакота — скельний монастир під Дністром; – унікальний мікроклімат Дністра, який прирівнюється до ялтинського; – один з символів України, унікальна пам’ятка дерев’яної архітектури — млин 19 ст. у Недобоївцях; – Чернівці – маленький український Париж; – найстаріша мурована церква Буковини у с. Лужани. – з вікна автобуса ви побачите: віадук (залізничний міст через ущелину) та фортецю 1630 року у Теребовлі,широке русло Дністра, яке будемо перетинати, оборонні споруди у с. Жванець.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання, страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в музеях і харчування.
Вартість вхідних квитків:
– Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа); – Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.); – круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 120 грн.,діти до 6 років – 100 грн/особа); – Національний парк “Подільські Товтри” (дорослі, студенти – 20 грн/особа; діти 6-12 років – 10 грн/особа; діти до 6 років – безкоштовно); – Чернівецький університет (загальний – 35 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.);
Проживання: готель “Ксеня” у с. Врублівці (на березі Дністра біля Кам’янеця-Подільського), комфортні 2-х, 3-х місні номери зі зручностями у номері Xenia.
Харчування:
– Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому. – Обід відбувається відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам’янець-Подільський. – Вечеря в 1-й день – відбувається в ресторані готелю “Ксеня”, – Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі “Ксеня”, звичайний європейський. – Обід в 2 день – відбувається на катері – Вечеря в 2-й день – відбувається в ресторані готелю “Ксеня”,. – Сніданок в 3-й день – відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: омлет, стручкова квасоля, сир фета, багет, круасан, чай/кава. Вартість сніданку 90 грн/порція. – Обід в 3-й день – відбувається в ресторані “Київ” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат зі свіжих овочів з олією, зупа з фрикадельками, ескалоп в сметанному соусі з рисом, хліб, компот. Вартість 90 грн./порція..
Примітки для корпоративних турів: 1. Якщо є потреба, то круїз на теплоході можна замінити збільшивши час відвідування Кам’янця-Подільського або відвідавши Червоногород-Нирків. 2. При потребі тривалість круїзу на кораблі по каньйону Дністра можна змінювати: мінімально 1 година, оптимально 2 години (вартість оренди теплоходу 3500 грн./година).
Одне з історико-архітектурних чудес України, фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями середньовічного міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця, що визнана зараз одним з семи історико-архітектурних чудес України, колись відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії. Вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Пропонуємо Вам здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер, щоб ще краще оглянути одне з природних чудес України – Дністровський каньйон. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
Запрошуємо Вас в унікальне древнє місце, де в ХІІІ ст знаходився найважливіший політично-адміністративний центр Дністровського Пониззя (Поділля). Місто мало свій добре укріплений замок (зруйнований поляками у 15 ст.) та скельний монастир. За легендою, скельний чоловічий монастир у цьому місці заснував Антоний Печерский, який потім переселився на київські гори і заснував там Киево-Печерску лавру. Протягом століть монастир виконував не лише функцію святині. Під час татаро-монгольських набігів у келіях разом з монахами ховалися мешканці міста.
Місто, якого не знищили навали турків, яке оминули голод 33-го та ІІ Світова війна, було поховане у 1981 під час будівництва Новодністровської ГЕС, коли населення було виселено в сусідські міста, а сам населений пункт повністю затоплений водою.
Зараз Бакотою називають частину території вздовж Дністра, де колись був населений пункт. Скельний монастир відновили, розчистивши кілька келій. Біля монастиря всі охочі зможуть напитися унікально чистої та цілющої води з освячених джерел, які у народі називають “Жіноче”, “Чоловіче” та “Сімейного щастя”. Заворожоючої краси природа національного природного парку «Подільські Товтри», на території якого знаходиться Бакота, та унікальний мікроклімат, схожий до Ялтинського, приваблює сюди тисячі паломників та туристів. Помилуйтеся і ви мальовничими краєвидами Поділля.
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Вавілон”, в якому переплелося багато народів і культур. Про нього колись казали: в Чернівцях недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це – негласна столиця Європи, де співали кращі сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав’ярень. Чернівці – корабель, який постійно тримав курс між Заходом і Сходом.
Перлиною і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.). Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликає захоплення і міська ратуша (1848р.), на вежі якої кожного дня о 12 годині сурмач на 4 сторони світу виграє “Марічку”. Окрасою міста є також театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Місто багате й на храми, починаючи від дерев’яної Миколаївської церкви (1607р.) хатнього типу, притаманної лише Буковині, та закінчуючи т.з. “п’яною” церквою (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.), а хто – танцювати, то може відвідати вокзал, збудований у віденському стилі (1909р.), на якому, як стверджують деякі історики, народилася популярна мелодія “сім-сорок”. Але це ще не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Перша згадка про Вознесенську церкву, що у Лужанах, відноситься до 1453 року, що робить її найстарішим мурованим храмом Буковини. Але, як це часто буває, перша згадка краде у пам’ятки кілька століть від її справжнього віку. У подвір’ї церкви проведено розкопки, під час яких знайдено фундаменти будівлі VIII ст. А в самій церкві розкрито фресковий стінопис XII ст., що робить її унікальною пам’яткою світового рівня.
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваша оцінка Оцінка… Ідеально Добре Нормально Задовільно Дуже погано
Ваше імя *
Email *
Ваш відгук *