Коротка інформація про компанію

Туристичний оператор Клуб подорожей | «Мандрівник»


Клуб подорожей |«Мандрівник» Заснований 1 жовтня 2016 року, як туроператор внутрішнього туризму – з 2017 року. Однак, незважаючи на нетривалий час існування, уже зарекомендувала себе з хорошої сторони якісним наданням послуг.

Клуб подорожей |«Мандрівник» — це Ваш досвідчений помічник у сфері організацій та проведення регулярних збірних подієвих турів по Україні для тих, хто хоче отримати нові враження від подорожей та побачити цікаві місця. Організація корпоративного відпочинку в Україні.

Мета

За допомогою турів по Україні об’єднати наших громадян, зруйнувати стереотипи, що склалися в суспільстві, зняти інформаційну блокаду та показати красу природи, глибину історії, різноманітність традицій та культур в Україні.

Задум

Розробка, організація та проведення регулярних збірних подієвих турів по Україні для тих, хто хоче отримати нові враження від подорожей та побачити цікаві місця. Організація корпоративного відпочинку в Україні для середнього та великого бізнесу.

Філософія

Туризм — це не просто краєзнавча поїздка. Якби українці частіше подорожували куточками своєї держави, тоді б знали, що на Західній Україні не живуть бандерівці, що у Донецьку — не тільки шахтарі, що Полтава — це не тільки сало, Одеса — не тільки море, Київ — не просто столиця-мегаполіс, а Закарпаття — це більше ніж Ужгород, Мукачево та Берегово. Туризм робить людей ерудованими, руйнує стереотипи, знімає інформаційну блокаду та об’єднує суспільство.

Наші контакти:


  +38 (067) 257 19 73  +38 (095) 834 84 93  +38 (073) 225 67 08

Графік роботи: Пн-Пт 10:00-19:30

м.Київ, вул.Антоновича, 165 А
    м.Львів, вул. Газова 28

E-mail: kmandrivnik@gmail.com , officemandrivnyk@gmail.com